6 comments Add yours
  1. Aug 01,  · Find album reviews, stream songs, credits and award information for Çilek - Berksan on AllMusic -
  2. Berksan – Çilek adını sıkça duyulur hale gelmiş herkesin sevgisini kazanmıştır. Sanatçı başarısının ardından çalışmalarına devam etmiş ve yılında ikinci albümü kalbime dönüyorum albümünü çıkarmıştır. Daha sonra Zaaf ve Su isimli albümleri takip etmiştir. İlk remix çalışması Beni Seviyor adlı.
  3. Feb 11,  · Öykü Keskin, Çilek yayında! Kanala abone olmayı unutmayın; Öykü Keskin Çilek Şarkı Sözü: Yok! Bu gece kaçışın yok, yok Yok! Bu gece kaçışın yok,. Çilek Kız (Strawberry.
  4. Berksan - Çilek Sözleri Kapına güller koyan, Telefonda dinleyip susan, Gölgen gibi peşinden koşan, Bendim ben, bendim ben Camına taş atıp kaçan, İçip içip ağlayan, Yoluna sevdiğim yazan, Bendim ben, bendim ben {ben ben ben ben} [Nakarat] x 2 Çilek dudaklarına .
  5. Berksan - Çilek - stonescarkagataursharphammer.infoinfo Music. Skip to main content. Try Prime Hello, Sign in Account & Lists Sign in Account & Lists Orders Try Prime Cart. CDs & Vinyl Go Search Hello Select your address.
  6. Listen free to Berksan – Çilek (Çilek, Kıpır Kıpır and more). 17 tracks (). Discover more music, concerts, videos, and pictures with the largest catalogue online at stonescarkagataursharphammer.infoinfo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *